Farkımız

FOTOĞRAF VE E-MAIL : Arıza tespiti yapılırken problemli bir durumla karşılaşıldığında müşterilerimizin isteği doğrultusunda resim veya e-mail ile bilgi verilir. Yandaki resimlerde enjektör ayar hatasından kaynaklanan piston tepesi erimesi ve yanal yüzeylerde klepaj izleri görülüyor.
İŞ TAKİP KARTI : Firmamıza gelen motor ve diğer parçaların atölye içinde takibini yapmak üzere her bir parça için ayrı ayrı hazırlanır ve parçaya iliştirilir. Bu sayede parçanın nerden geldiği , tipi , markası, ölçüsü , işlem görüp görmediği kontrol altında tutulur.
PLATO HONLAMA : Honlama yapılırken uygun kesme sıvısı , sunnen marka honlama taşları ve honlama fırçaları kullanılarak plato honlamayı gerçekleştirip silindir yüzeylerinde istenilen pürüzlülük değerleri elde edilmektedir.
KALİBRASYONLU ÖLÇME ALETLERİ : Firma içinde kullandığımız hertürlü ölçme aletinin hassas ve doğru ölçüm yapması için düzenli kalibrasyonları yapılır.

 REVİZYON RAPORU HAZIRLAMA : Motor revizyon işlemlerinin bittiğinde yapılan işler hakkında detaylı olarak rapor hazırlanır. Bu raporlar gelecekte herhangi bir arıza ve sorunla karşılaşılma durumuna karşı dosyalanır ve arşive kaldırılır. Bir nühsası da istenildiği takdirde müşterilerimize verilir.