Hakkımızda

ÇAĞ MOTOR YENİLEME SAN. TİC. LTD. ŞTİ. Firması 1986 yılında Cemalettin ÇİFTÇİ tarafından kurulmuştur. Ostim Organize Sanayi bölgesinde kurulan ilk atölyelerden biri olarak faaliyetlerine başlamıştır. Motor yenileme sektöründe 42 yıllık tecrübe ve birikime sahip olan kurucumuz bilgi , becerisi ve çalışma azmi ile çıraklıktan başladığı bu meslekte hep ileriye bakarak yatırımlarını ve bilgi birikimlerini her zaman müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için geliştirmiştir.

Firmamızda yapılan işlerin kalitesi ve kabul edilebilirliği gerek dokümantasyon ve gerekse müşteri ihtiyaçlarına göre her zaman kontrol altında tutulmaktadır.Bu sayede gelişen otomotiv sanayisine paralel olarak yatırımlarına yön verebilmektedir.

Yetişmiş deneyimli bir kadroya sahip olan firmamız da , makina mühendisi ve makina teknisyeni desteği ile kalite uygulamaları ve teknik anlamda firmamızın işleyişi her zaman denetlenmektedir.

Eğitim, araştırma-geliştirme ve teknoloji başarının anahtarı ve kaliteyi gerçek kılan faktörlerdir. Kalite, bizim için para kazanmanın bir aracı değil, müşterilerimizin en temel ve doğal bir hakkıdır. Bunu sağlamak ve eksiksiz bir müşteri memnuniyetini gerçekleştirmek en büyük gayemizdir…

Serkan ÇİFTÇİ (Makina Mühendisi)
SEMİNER (MAKİNA MÜHENDİSLER ODASI ANKARA ŞUBESİ)

Firma olarak her platformda ve ortamda bilgi ve deneyimlerimizi değerli meslektaşlarımızla paylaşmaktayız. 

Ankara Makina Mühendisler Odasında Sunumunu Serkan Çiftçi‘nin yaptığı seminer de ; yakıtın motor içinde yanma odası adı verilen sınırlanmış bir alan içinde yakılması ile enerji elde edilen motorlar olan içten yanmalı motorlarda meydana gelebilecek olan arıza çeşitlerinden bahsederek, bu konudaki bilgilerini katılımcılarla paylaştı.